Kliknij, aby przejść do strony głównej
Kliknij, aby przejść do strony WSG
25.05

POEZJA I RAP - WEŹ TO ZŁAP!

Tworzysz wiersze na poczekaniu i nie boisz się prezentować swojej twórczości? Nie przerażają Cię tłumy, a perspektywa stania na scenie wywołuje przyjemne dreszcze?

Wpadaj na SLAM JAM! Otwórz się na innych, stań na scenie i przyjmij trzy słowa od publiki. Stwórz poemat, a potem wyrecytuj, wykrzycz - zrób to, co zawsze chciałeś ze swoją poezją!

Zasady są proste: publiczność wymyśla trzy słowa dla stojącego na scenie śmiałka, który ma zaledwie kilka minut na wplecenie ich w poemat.

Jeśli znajdziesz w sobie chęci - zapraszamy 8 czerwca (sobota) na parking przed Akademicką Przestrzenią Kulturalną, gdzie odbędą się:

03.05

ulicART - 17.05.2013! - nie przegap tego!!

Juwenalia 2013 stały się wśród studentów iskierką zapalającą ogień pomysłów, których końca nie widać!!! 12 kwietnia OTHER WAY oraz Porozumienie Samorządów Studenckich Uczelni Bydgoskich zorganizowało I STUDENCKĄ DEBATĘ TWÓRCZĄ. Podczas tego spotkania powstała grupa o nazwie Bydgoscy Ogarniacze Kultury, która zrzesza ludzi zainteresowanych dążeniem do poszerzania swoich pasji i zainteresowań kulturalnych. Kreatywność tej społeczności sprawiła, że powstał koncept zorganizowania ulicznej imprezy artystycznej o nazwie ulicART, będącej oficjalną, uliczną częścią Juwenaliów Bydgoskich 2013.

kalendarz
sonda
Jak często uczestniczysz w wydarzeniach kulturalnych
Raz w tygodniu
Raz w miesiącu
Kilka razy w roku
Raz do ruku
W ogóle
Głosuj
newsletter
Koło Inicjatyw Innowacyjnych w Kulturze OTHER WAY Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
Spotkanie członków Koła OTHER WAY

Spotkanie członków Koła OTHER WAY odbędzie się o godz. 19.45 na WSG pod budynkiem K

Konferencja: KULTURA - OD WIZJI DO PRAKTYKI

www.wizjakultury.byd.pl