Kliknij, aby przejść do strony głównej
Kliknij, aby przejść do strony WSG

POSZUKIWANIA !

Jeżeli interesuje Cię sztuka, szególnie współczesna, wiążesz swoje plany zawodowe z pracą w kulturze, a do tego posiadasz niespożytą energię, chętnie się uczysz poprzez praktykę i chciałbyś brać udział w przygotowaniach i realizacji nietypowych projektów - TO WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY - DOŁĄCZ DO NAS!

W związku z rozpoczynającym się nowym rokiem akademickim poszukujemy osób, które chciałyby się przyłączyć do realizacji działań naszego Koła Inicjatyw Innowacyjnych w Kulturze OTHER WAY.

Poszukujemy osób pracowitych, cieprliwych i zaangażowanych. Projekty, które wspólnie tworzymy, wymagają poświęcenia cząstki siebie. Dzięki temu tylko udaje nam się pozyskiwać środki zewnętrzne, współpracować z istotnymi instytucjami kultury, mediami oraz profesjonalnymi artystami. Nasza działalność nie ma jasnych granic, chcemy wspierać działania niestandardowe, artystów nieszablonowych oraz proponować nowe formy wydarzeń już znanych.

Mamy nadzieję, że odpowiada Tobie nasza formuła. Mamy nadzieję, że wkrótce się spotkamy i razem będziemy realizować kolejne projekty!!
 
Nie czekaj, kontaktuj się, działaj!

otherway@byd.pl  / +48 603 368 666
 


Z pozdrowieniami,
ZESPÓŁ OTHER WAY
 << powróć do listy aktualności
kalendarz
sonda
Jak często uczestniczysz w wydarzeniach kulturalnych
Raz w tygodniu
Raz w miesiącu
Kilka razy w roku
Raz do ruku
W ogóle
Głosuj
newsletter
Koło Inicjatyw Innowacyjnych w Kulturze OTHER WAY Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
Spotkanie członków Koła OTHER WAY

Spotkanie członków Koła OTHER WAY odbędzie się o godz. 19.45 na WSG pod budynkiem K

Konferencja: KULTURA - OD WIZJI DO PRAKTYKI

www.wizjakultury.byd.pl